مرورگر شما استاندارد نیست! برای مشاهده صحیح وبسایت از نسخه های بروز موزیلا فایرفاکس و یا گوگل کروم استفاده نمایید.

آئین نامه امتحانات نیمسال دوم 97-96

قابل توجه کلیه دانشجویان جهت امتحانات نیمسال دوم ۹۷-۹۶

با خواست ایزد منان امتحانات نیمسال دوم ۹۷-۹۶ از تاریخ ۹۷/۳/۲۷ لغایت ۹۷/۴/۹ طبق برنامه قبلی برگزار می گردد لذا شایسته است دانشجویان موارد ذیل را دقیقاً اجرا و رعایت فرمایند.
۱-داشتن کارت ورود به جلسه امتحان الزامی است دانشجویان می توانند از تاریخ ۹۷/۳/۲۰ به سایت موسسه مراجعه و کارت خود را دریافت نمایند جهت دریافت کارت ورود به جلسه بایستی دانشجو بدهکاری خود را داده باشد.
۲- لطفا تاریخ و ساعت امتحان خود را در کارت ورود به جلسه با برنامه اعلام شده مقایسه و چنانچه مشکلی بود به آموزش مراجعه فرمایند.
۳- یک ربع قبل از شروع امتحان حضور بهم رسانید و با توجه به شماره صندلی در محل خود مستقر گردید و پس از پایان امتحان بدون سر و صدا جلسه را ترک فرمائید.
۴- آوردن کیف ، کتاب ، جزوه و موبایل به داخل سالن امتحانات ممنوع می باشد ؛ محلی جهت استقرار موبایل و وسایل دانشجویان پیش بینی شده است . سعی فرمائید با خودتان پول و اشیاء قیمتی نیاورید در صورت مفقود شدن مسئولیت به عهده دانشجو می باشد.
۵- توجه داشته باشید از موبایل نمی توان به جای ماشین حساب استفاده کرد هر نوع نوشته و یا برچسب بر روی ماشین حساب تقلب محسوب خواهد شد.
۶- پس از دریافت سوال نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی را روی برگه سوال و دفترچه امتحانی مرقوم فرمائید و حتماً لیست حضور و غیاب را امضا فرمائید.
۷- غیبت در جلسه امتحان به منزله نمره صفر است در صورتیکه دانشجویی عذر موجه داشته باشد لازم است قبل از امتحان مدارک مربوطه را جهت بررسی در شورای آموزشی تحویل آموزش نماید تا در صورت بررسی چنانچه واحد ها زیر ۱۲ نشود نسبت به حذف اقدام در هر صورت به هیچ وجه امتحان مجددا برگزار نخواهد شد.
۸- استفاده از جزوه ، نت ، نوشتن روی دست و لباس و صحبت کردن در جلسه امتحان تقلب منظور و نمره ۰/۲۵ ثبت خواهد شد
۹- انتظار دارد دانشجویان گرامی همواره و به خصوص در زمان برگزاری امتحانات شئونات اسلامی را از هر نظر رعایت نمایند.
۱۰- از تاریخ ۹۷/۴/۹ لغایت ۹۷/۴/۱۲ نمرات از طریق سامانه اینترنتی توسط استادان ثبت خواهد شد دانشجویانی که نسبت به نمرات خود اعتراض دارند می توانند از طریق سامانه اعتراض خود را حداکثر بمدت ۴۸ ساعت اعلام نمایند نمرات از تاریخ ۹۷/۴/۱۵ قطعی گردیده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد لطفا از مراجعه حضوری به آموزش جداً خودداری فرمائید.
۱۱- کلیه دانشجویانی که تابستان ۹۷ حداکثر با گذراندن ۸ واحد فارغ التحصیل می شوند لازم است در تاریخ سه شنبه ۹۷/۰۴/۱۹ از ساعت ۹ الی ۱۲ به اینجانب مراجعه فرمائید.
۱۲- دانشجویانی که در نیمسال دوم ۹۷-۹۶ فارغ التحصیل می شوند لازم است در تاریخ ۹۷/۰۴/۲۸ به امور آموزشی مراجعه و نسبت به تسویه حساب اقدام فرمائید.

 محمدرضا حقدادی
معاون آموزشی و دانشجویی